YouTube w tle za darmo bez ograniczeń!
Dodatkowo z opcją pobierania.

Skąd pobrać plik .apk ?

Niestety obecnie aplikacji nie znajdziemy w Google Play. Musimy ją pobrać z miejsca, gdzie Devian Studio umieściło ją tu: TEN LINK. Znajdują się tam trzy źródła, z których możemy pobrać TubeMate. Polecam ApkMirror. Spokojnie, korzystam niej od dawna i jest bezpieczna.

Dodajemy TubeMate do zbioru naszych aplikacji.

Instalujemy pobrany plik. W nowszych wersjach systemu Android będziemy poproszeni o dostęp do; multimediów, nawiązywania połączeń i lokalizacji. Niestety, bez zezwolenia na dostęp do tych danych nie przejdziemy dalej. Więc zezwalamy.

screenshot_zdjA

Kolejnym krokiem jest zezwolenie na rysowanie na ekranach innych aplikacji w ustawieniach, gdzie powinniśmy zostać automatycznie przekierowani. W starszych wersjach systemu zostanie to pominięte.

screenshot_zdjB

Następnie klikamy już w samej aplikacji YES, CONTINUE TO SEE RELEVANT ADS. To konieczne, aby przejść do kolejnego etapu.

screenshot_zdjC

Gdy zrobimy wszystko poprawnie, zobaczymy coś w stylu przeglądarki i otwartą kartę YouTube. Oznacza to, że zrobiliśmy wszystko dobrze!

screenshot_zdjD

Odtwarzanie muzyki w tle z serwisu YouTube.

Znajdujemy utwór, który chcemy odtworzyć w tle i klikamy w czerwone kółko ze znaczkiem pobierania. Czekamy na przetworzenie filmu i wybieramy z dostępnej listy interesujący nas format pliku muzycznego; M4A/AAC, OGG lub MP3. Ja decyduję się zwykle na AAC. Klikamy trzeci żółty przycisk od góry ze znaczkiem odtwarzania. Gotowe! Możemy wyjść przyciskiem home z TubeMate, a muzyka będzie odtwarzana w tle. Dodatkowo na pasku stanu pojawi się widget do sterowania aplikacją.

screenshot_zdjE screenshot_zdjF

Pobieranie filmów i muzyki z YouTube.

Chcąc pobrać wideo po prostu wybieramy odpowiedni format, np. MP4. A muzykę, przykładowo MP3, pobieramy klikając czerwoną ikonkę po prawej stronie.

screenshot_zdjG

Aplikacja poprosi nas o instalację MP3 Video Converter (wymagana do pobierania). Musimy ją zainstalować. Następnie zezwalamy na dostęp do zapisu plików i lokalizacji (tu również bez zgody na lokalizację nie przejdziemy dalej) oraz wybieramy YES, CONTINUE TO SEE RELEVANT ADS.

screenshot_zdjH

Wracamy do TubeMate. Ponawiamy chęć pobrania wybierając odpowiedzialną za to czerwoną ikonkę. To tyle! Aplikacja rozpoczęła pobieranie, następnie MP3 Video Converter dokończy operację i możemy cieszyć się pobranym plikiem. Na pierwszy rzut oka całość odrobinę przytłacza, ale dojdziesz do wprawy.

Jeśli przesuniemy palcem od prawej krawędzi do lewej, zobaczymy listę plików w trakcie pobierania lub już znajdujących się na naszym urządzeniu.

screenshot_zdjJ

Facebook, Instagram i nie tylko!

Po rozsunięciu zakładki od lewej do prawej krawędzi zobaczymy szereg serwisów, skąd także możemy pobierać i odtwarzać treści audio lub wideo. Oczywiście pamiętamy o prawach autorskich.

UWAGA ! Pobierając jakiekolwiek treści, musimy zdawać sobie sprawę o prawach autorskich im nadanym! Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad :) . Niektóre filmy lub treści audio mogą nie być pobierane ze względu na ograniczenia właśnie tych praw i licencji. Miłego słuchania, oglądania i korzystania z dobrodziejstw aplikacji TubeMate!

To tyle z mojej strony na dziś. Widzimy się w następnym artykule! Timeline